Únor 2015

Když chceš blíž

24. února 2015 v 1:06 | Teeda |  Myšlenky
Přistoupíš blíž. Ještě kousek. A když už cítíš, jak voní, tak se chytíš a přitáhneš. Jednoduché, že. Když už, tak obejmu jeho. Holku neobejmu. To neumím. A neumím obejmout ani ty kluky, když mě s nimi nepojí nějaký druh přitažlivosti. Celá já. Speciální. Neumím zkrátka objímat lidi.Na dno

19. února 2015 v 1:03 | Teeda
Stává se to. Někdy potkáte někoho, kdo je vám sympatický, něčím blízký a i když přesně nevíte proč, máte pocit, že jste přátelé. Čím jste starší, tím méně nových přátel nacházíte a víc těch starých mizí. Proto si těch vzácných náhod, jako je tahle, tolik vážím.


Tajemství a náhody mezi listy

8. února 2015 v 22:40 | Teeda |  Myšlenky
Když jsem ve čtvrtek v noci dokončila proces výroby sáhodlouhého elaborátu na poslední zkoušku, ani jsem si nešla lehnout. Jen jsem přes tu postel tak upadla. A zůstala ležet. Během pátku jsem sebrala poslední síly na poslední výkony. Když jsem celý ty svý plány vymýšlela, nenapadlo mě, že mít dvě zkouškový najednou… no… že to zkrátka není naprojektovaný moc dobře. A tak jsem se konečně dostala zase do toho počátečního bodu. Čistý stůl. A potřeba něčeho, co mě pošle někam jinam, honem pryč, konečně z tohohle světa. A vytáhla jsem z knihovny první divokou knihu, která mi přišla pod ruku.