organizačně

Jádro AK pudla

15. srpna 2014 v 12:44 | Teeda
Začala bych omluvně. Tím, že jsem v afektu. Komu to nevadí, nechť čte dále...

Autorský klub. Zní to dobře, že jo. Ale je potřeba si ujasnit dvě věci - A) Co si myslíme, že je autorský klub. B) Co byl či je ve skutečnosti. Jádro pudla není jen v tom, že mezi bodem A a B jsou rozpory. Jádro pudla je v nás.
Zároveň chci navázat na tento mločí článek. Domnívám se, že k tomu mám výjimečně také právo něco říct. Taktéž totiž jednu rubriku vedu a dívám se tak dovnitř alespoň jedné místnosti v AK baráku, byť v nejnižším patře.

Srazíme se?

19. června 2014 v 0:51 | Teeda
Míra mojí ignorace je znát podle délky reakce. Dneska jsem projela hlavní stránku blog.cz a našla článek, který vyšel už v pondělí. S výkřikem "jupijajéj" jsem ho otevřela, dvakrát prohltala a třikrát mi u toho spadnul blog.cz. Nějaký "error" prý a "nepodařilo se". Jak typické a výmluvné, že. Říká se tomu přenos emocí. Zkrátka a dobře, bude SRAZ! A já si toho málem nevšimla! .)


Literární klub aneb černá díra

9. března 2014 v 20:33 | Teeda
Moc toho tady na blogu nekritizuju. To ale neznamená, že na některé dění nemám názor nebo se mi to vždycky všechno líbí. Jen radši píšu chválu. Pokud nekomentuju, dost často to znamená, že se mi to nelíbí (ale nechci se hádat), ale není to pravidlo. Občas jen nemám slov .). Ale tentokrát se mi o tom psát chce, a tak si říkám, co by ne. Konec konců, nějaký ten pátek už tu jsem a leccos jsem tu už viděla. Navíc, tohle není věc, která by mě štvala, spíš je to prostě hrozná škoda.

Je to taková nepěkná věc

4. prosince 2013 v 20:26 | Teeda

aneb - je to rozbitý nebo co.
Tak ale vážně. Omlouvám se všem, kteří píší skvělé články, a omlouvám se sama sobě, že nejsem schopná je po jednom dohledávat, když nefunguje bloglovin. Tak jsem si zvykla, že se mi vaše slova servírují na stříbrném podnose, že už jsem lenoch vzít krumpáč a jít dolovat žílu v blogových dolech růčo. Něco málo jsem obešla, to ano, ale i když jsem zanechala komentář, není tam. Je to k vzteku. A zároveň mám pocit, že i u mě to zeje prázdnotou. Zase - k vzteku.

Tedy - omlouvám se a ptám se - máte radu? Jak to zase rozjet? Články z wordpress a blogspot mi jedou, ale blog.cz s bloglovinem z tajemného důvodu přestal kamarádit a už to trvá dlouho…

 
 

Reklama